Ahoj všem fotografům a dalším tvořivým duším,

vítejte na stránkách trampské fotografické a grafické soutěže Trasa.

Aktuální znění pravidel, seznam soutěžních kategorií, adresy pro poslání příspěvků a další informace a podrobnosti o soutěži najdete pod záložkou Pravidla soutěže. Pokud vás zajímá, jak vypadaly příspěvky oceněné v minulých letech, koukněte pod záložku Vítězné příspěvky. Ukázky cen (jedná se zejména o malované placky), které za ně vítězové získali, jsou pak k prohlédnutí pod záložkou Ceny.

 

Výsledky 26. ročníku soutěže Trasa

Putovní hlavní cena Dědek Trasák:
Marta Furdíková – Šmidla za fotografii Únava
Divácká cena účastníků ohně Trapsavce a Trasy:
Tomáš Racek – Tom za příspěvek Soukořenčí
Kategorie Cvak di vlak:
1. místo: Jan Pohunek – Přebral: Pražce jsou láva
2. místo: Marta Furdíková – Šmidla: Lôžkovým vagónom do stanice Poľana-Jeseň
3. místo: Standa Khol – Pavouckej: Nedělní odjezd z vandru do Ledovek
Kategorie Trampové:
1. místo: Marta Furdíková – Šmidla: Únava
2. místo: Filip Dušejovský – Will: Brdský vůdce
3. místo: Marta Furdíková – Šmidla: Muránske kontakty
Kategorie Volné téma:
1. místo: Marta Furdíková – Šmidla: Oheň na Farskej lúke
2. místo: Jan Pohunek – Přebral: V Rokli znaků
3. místo: Standa Khol – Pavouckej: Kravické vodopády v Bosně a Hercegovině
Kategorie Trampská grafika:
1. místo: Rostislav Srstka – Sťor: Chajda spí
2. místo: Rostislav Srstka – Sťor: Příboj
3. místo: Marta Furdíková – Šmidla: PF 2019
Kategorie Trampská tvořivost:
1. místo: Tomáš Racek – Tom: Soukořenčí
2. místo: Roman Holobrádek – Hombré: Tři ročníky
3. místo: Peter Krajčovič – Bublina: Totém pre T. O. Icarilla Trnava
Cena za 50. došlý příspěvek:
Jan Frána – Hafran
Putovní hlavní cena Dědek Trasák:
Marta Furdíková – Šmidla za fotografii Únava
Divácká cena účastníků ohně Trapsavce a Trasy:
Tomáš Racek – Tom za příspěvek Soukořenčí
Kategorie Cvak di vlak:
1. místo: Jan Pohunek – Přebral: Pražce jsou láva
2. místo: Marta Furdíková – Šmidla: Lôžkovým vagónom do stanice Poľana-Jeseň
3. místo: Standa Khol – Pavouckej: Nedělní odjezd z vandru do Ledovek
Kategorie Trampové:
1. místo: Marta Furdíková – Šmidla: Únava
2. místo: Filip Dušejovský – Will: Brdský vůdce
3. místo: Marta Furdíková – Šmidla: Muránske kontakty
Kategorie Volné téma:
1. místo: Marta Furdíková – Šmidla: Oheň na Farskej lúke
2. místo: Jan Pohunek – Přebral: V Rokli znaků
3. místo: Standa Khol – Pavouckej: Kravické vodopády v Bosně a Hercegovině
Kategorie Trampská grafika:
1. místo: Rostislav Srstka – Sťor: Chajda spí
2. místo: Rostislav Srstka – Sťor: Příboj
3. místo: Marta Furdíková – Šmidla: PF 2019
Kategorie Trampská tvořivost:
1. místo: Tomáš Racek – Tom: Soukořenčí
2. místo: Roman Holobrádek – Hombré: Tři ročníky
3. místo: Peter Krajčovič – Bublina: Totém pre T. O. Icarilla Trnava
Cena za 50. došlý příspěvek:
Jan Frána – Hafran
  

Album všech soutěžních fotek z uplynulého ročníku: https://soutez-trasa.rajce.idnes.cz/Trasa_2019_soutezni_prispevky