Trasa 2018 – výsledky a vítězné příspěvky

 
Putovní hlavní cena Dědek Trasák:
Bohdan Mezei – Haluz za fotografii BedloDuet
Divácká cena účastníků ohně Trapsavce a Trasy:
Bohdan Mezei – Haluz za fotografii BedloDuet
Kategorie Z roklí a skal:
1. místo: Jan Pohunek – Přebral: Českosaská tapisérie
2. místo: Bohdan Mezei – Haluz: Večer na Pustovni
3. místo: Ondřej Jaroš – Višňák: Ráno v kaňonu Čaryn
Kategorie Trampové:
1. místo: Bohdan Mezei – Haluz: BedloDuet
2. místo: Peter Pintér – FOtep: Kadov
3. místo: Bohdan Mezei – Haluz: Býva také ráno
Kategorie Volné téma:
1. místo: Peter Pintér – FOtep: Fatra na dlani
2. místo: Ondřej Jaroš – Višňák: Pod Elbrusem
3. místo: Peter Pintér – FOtep: Ostrá
Kategorie Retro:
1. místo: Karel Drápal – Tom: Guláš před zakládajícím ohněm T. O. Samota v Zeleném údolí za Rapoticemi 27.10.1979 (ohřívaný na kamnech, jediném, co nám zbylo ze srubu, který nám někdo zapálil v době, kdy jsme absolvovali základní vojenskou službu)
Kategorie Trampská grafika:
1. místo: Bohdan Mezei – Haluz: PF 2018 Haluz a Zuzka
2. místo: Tomáš Macek – Netopýr: Český lev – PF 2018
2. místo: Jaroslav Kudláček – Jim: Zvadlo na výlet s T. O. Old Zálesák
3. místo: Ondřej Jaroš – Višňák: PF 2018
Kategorie Trampská tvořivost:
1. místo: Jiří Moc – Mamut: PF 2018
2. místo:
Víťa Felcmanová: Bezprsté rukavice pro zimomřivé kytaristy, když oheň skomírá
3. místo: Jirka Černohlávek – Qasinka: Hodinářství – miniatura
Cena za 50. došlý příspěvek:
Ondřej Jaroš – Višňák
Cena za 100. došlý příspěvek:
Jirka Černohlávek – Qasinka
Cena za 150. došlý příspěvěk:
Lucka Raková
  
    
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Z roklí a skal
1. místo
Jan Pohunek – Přebral
Českosaská tapisérie
Z roklí a skal
2. místo
Bohdan Mezei – Haluz
Večer na Pustovni
     
 
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Z roklí a skal
3. místo
Ondřej Jaroš – Višňák
Ráno v kaňonu Čaryn
Trampové
1. místo + D. Trasák + Divácká c.
Bohdan Mezei – Haluz
BedloDuet
     
 
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Trampové
2. místo
Peter Pintér – FOtep
Kadov
Trampové
3. místo
Bohdan Mezei – Haluz
Býva také ráno
     
    
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Volné téma
1. místo
Peter Pintér – FOtep
Fatra na dlani
Volné téma
2. místo
Ondřej Jaroš – Višňák
Pod Elbrusem
     
 
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Volné téma
3. místo
Peter Pintér – FOtep
Ostrá
Retro
1. místo
Karel Drápal – Tom
Guláš před zakládajícím ohněm
     
 
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Trampská grafika
1. místo
Bohdan Mezei – Haluz
PF 2018 Haluz a Zuzka
     
 
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Trampská grafika
2. místo
Tomáš Macek – Netopýr
Český lev – PF 2018
Trampská grafika
2. místo
Jaroslav Kudláček – Jim
Zvadlo na výlet s T. O. Old Zálesák
     
 
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Trampská grafika
3. místo
Ondřej Jaroš – Višňák
PF 2018
Trampská tvořivost
1. místo
Jiří Moc – Mamut
PF 2018
     
 
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Trampská tvořivost
2. místo
Víťa Felcmanová
Bezprsté rukavice pro kytaristy
Trampská tvořivost
3. místo
Jirka Černohlávek – Qasinka
Hodinářství – miniatura

Na rajčeti Trasy najdete také album se všemi příspěvky soutěžícími v tomto ročníku: https://soutez-trasa.rajce.idnes.cz/Trasa_2018_soutezni_prispevky
 

Statistiky XXV. ročníku Trasy

Soutěže se zúčastnilo 28 autorů s celkem 156 fotografiemi a dalšími výtvory. V rámci jednotlivých kategorií kategorií byly příspěvky rozloženy takto:
 
TRASA 2017 – XXIV. ročník
Název kategorie Počet autorů Počet příspěvků
Z roklí a skal 13 28
Trampové 16 41
Volné téma 13 36
Retro 5 11
Trampská grafika 15 27
Trampská tvořivost 6 13

Složení poroty:
Jiří Macek – Čiksika
Oldřich Malachta – Olda
Pavla Slepičková – Pavlís
Magdalena Dvořáková – Waki
Filip Dušejovský – Will

 

2. místo: Tomáš Macek – Netopýr: Český lev – PF 2018