Trasa 2016 – výsledky a vítězné příspěvky

 
Hlavní putovní cena Dědek Trasák:
Peter Pintér – (F)Otep za fotografii Hmly v Komovách
Kategorie Brdy jsou nejhezčí světadíl:
1. místo: Miroslav Dvořáček – Dub: Padrťské rybníky – Zrcadlo
2. místo: Stanislav Khol – Pavouckej: Šupácký ráno
3. místo: Miroslav Žucha – Faust: Brdský ráj II
Kategorie Trampové:
1. místo: Peter Pintér – (F)Otep: Oheň T. O. Veselý býk
2. místo: Filip Dušejovský – Will: Fascinován plameny
3. místo: Filip Dušejovský – Will: Už se vaří voda na kávu...
Kategorie Zbytek světa:
1. místo: Peter Pintér – (F)Otep: Hmly v Komovách
2. místo: Adalbert Mezei – D’Ady: Javorníková dolina na Muráni
3. místo: Peter Pintér – (F)Otep: Cesta za slnkom
Kategorie Retro:
1. místo: Bohumil Drmla – Bátožník: Na skále nad Starou řekou
Kategorie Trampská grafika:
1. místo: Martin Šlápota – Šlápi: Zvadlo na potlach
2. místo: Pavel Doležal – Andra: Zvadlo pro kamarády
3. místo: Adalbert Mezei – D’Ady & Katarína Mezeiová – Túlavá Jackie:
PF 2016 D’Ady & Túlavá Jackie
Kategorie Trampská tvořivost:
1. místo: Peter Krajčovič – Bublina: Totem Trnavských trampských osad 2011
2. místo: Jana Mizerová – Froschka: Indián
3. místo: Pavel Doležal – Andra: Placky s portréty
  
    
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Brdy jsou nejhezčí světadíl
1. místo
Miroslav Dvořáček – Dub
Padrťské rybníky – Zrcadlo
Brdy jsou nejhezčí světadíl
2. místo
Stanislav Khol – Pavouckej
Šupácký ráno
     
 
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Brdy jsou nejhezčí světadíl
3. místo
Miroslav Žucha – Faust
Brdský ráj II
Trampové
1. místo
Peter Pintér – (F)Otep
Oheň T. O. Veselý býk
     
 
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Trampové
2. místo
Filip Dušejovský – Will
Fascinován plameny
Trampové
3. místo
Filip Dušejovský – Will
Už se vaří voda na kávu...
     
 
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Zbytek světa
1. místo + Dědek Trasák
Peter Pintér – (F)Otep
Hmly v Komovách
Zbytek světa
2. místo
Adalbert Mezei – D’Ady
Javorníková dolina na Muráni
     
 
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Zbytek světa
3. místo
Peter Pintér – (F)Otep
Cesta za slnkom
Retro
1. místo
Bohumil Drmla – Bátožník
Na skále nad Starou řekou

 

     
 
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Trampská grafika
1. místo
Martin Šlápota – Šlápi
Zvadlo na potlach
     
 
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Trampská grafika
2. místo
Pavel Doležal – Andra
Zvadlo pro kamarády
     
 
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Trampská grafika
3. místo
Adalbert Mezei – D’Ady
PF 2016 D’Ady & Túlavá Jackie
Trampská tvořivost
2. místo
Jana Mizerová – Froschka
Indián
     
 
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Trampská tvořivost
1. místo
Peter Krajčovič – Bublina
Totem Trnavských trampských osad 2011
     
 
Kategorie:
Pořadí:
Autor:
Název:
Trampská tvořivost
3. místo
Trampský fotograf Bludný Hobo a Trampský výtvarník a grafik Windy Bill
 
Na rajčeti Trasy najdete také album se všemi příspěvky soutěžícími v tomto ročníku:
 

Statistiky XXIII. ročníku Trasy

Soutěže se zúčastnilo 23 autorů s celkem 108 fotografiemi a další výtvory. V rámci jednotlivých kategorií kategorií byly příspěvky rozloženy takto:
 
TRASA 2016 – XXIII. ročník
Název kategorie Počet autorů Počet příspěvků
Brdy jsou nejhezčí světadíl 4 10
Trampové 12 25
Zbytek světa 12 32
Retro 7 14
Trampská grafika 7 12
Trampská tvořivost 7 15

Složení poroty:
Daniil Belokopytov – Dan
Zbyněk Kolář – Echo
Jiří Macek – Čiksika & Tomáš Macek – Netopýr
Bohdan Mezei – Haluz
Iva Pohunková – Kawi
Magdalena Karelová – Waki
Jan Pohunek – Přebral (v případě rovnosti bodů)